Hlavní strana | Autosklo Servis | Výměna autoskla

Výměna autoskla

Výměna autoskla

Dokážeme vyměnit jakýkoliv typ autoskla na vozidle jakékoliv značky, modelu nebo stáří. Vyměňujeme také autoskla na dodávkách, užitkových vozech, nákladních automobilech, kamionech a autobusech. 90% autoskel máme skladem včetně bočních a zadních autoskel. Výměna trvá jen 2 hodiny.*

Výměna bočních a zadních autoskel

Boční a zadní autosklo vám vyměníme šetrným a výrobcem předepsaným postupem. Výměna autoskelskel u nás neriskujete poškození vozu, pozdější zatékání a jiné problémy. Profesionálové firmy Autosklo Praha si za svoji práci ručí.

Plexi program – dočasné náhradní autosklo z plastu

Není-li zrovna ve skladu firmy Autosklo Praha žádné boční či zadní autosklo k vašemu typu vozu, objednáme vám samozřejmě originál, ale jsme také schopni vyrobit dočasnou plastovou plexi náhradu  a ponechat na vozidle až do výměny za nové originální autosklo.

Mobilní výměna autoskel

Firma AutoskloExpress vymění díky originálnímu montážnímu systému vaše autosklo kdekoliv po České republice. Nemusíte riskovat přesun po vlastní ose s rozbitým autosklem, nebo náročný transport vozu. Je jen logické – vy máte problém, my máme autoskla! Přijedeme, vyměníme. Když už se vám poškodilo autosklo, je to nepříjemné, my jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Vy řešte jen to, co musíte.

Dodáváme pouze značková autoskla

U firmy Autosklo Praha se nemusíte bát padělků. Všechna autoskla, která montujeme, jsou značková, originální, ta, která montují sami výrobci vozidel. Autoskla vyměněná u nás mají  mezinárodní homologaci a nejvyšší jakost..

Doživotní záruka  na naši práci

Doživotní záruku na jakékoliv sklo vám asi nikdo nedá. Společnost Autosklo Express poskytuje doživotní záruku  na provedené služby. Neznamená to tedy, že sklo u nás vyměněné je nerozbitné, ale jenom to, že za práci, kterou jsme s výměnou vašeho  autoskla měli, si doživotně ručíme!

Plná moc ke stažení zde

 

Online poptávka

Potřebujete znát cenu za opravu nebo výměnu autoskla? Uveďte prosím své telefonní číslo a my Vám zavoláme obratem zpět!

Více z kategorie Autosklo Servis

Výměna autoskla

Oprava autoskla

Autosklo Praha dokáže opravit jakékoliv autosklo, nezáleží na tom máte-li osobní vůz, dodávku, náklaďák, kamion či autobus. Opravíme poškozené autosklo až do velikosti kovové padesátikoruny s doživotní zárukou! Oprava autoskla trvá 20 minut! Poškozené místo musí splňovat podmínky pro opravu autoskla.

Výměna autoskla

Tónování autoskel

K tónování vašeho autoskla používáme autofolie se sedmi letou zárukou. Nebudeme sklo vyndávat z vozu a ohrožovat je tak zbytečnou manipulací. Technologie kterou používáme při tónování autoskla umožňuje nechat sklo na místě. Přitom máte zaručenou dlouholetou životnost tónování vašeho autoskla.