Hlavní strana | Autosklo Servis | Tónování autoskel

Tónování autoskel

Tónování autoskel

K tónování vašeho autoskla používáme autofolie se sedmi letou zárukou. Nebudeme sklo vyndávat z vozu a ohrožovat je tak zbytečnou manipulací. Technologie kterou používáme při tónování autoskla umožňuje nechat sklo na místě. Přitom máte zaručenou dlouholetou životnost tónování vašeho autoskla.

Autosklo při tónování neopustí váš vůz!

Výhled z automobilu je to, co potřebujete nejvíc. Autosklo je váš bezpečnostní štít, vaše druhé brýle i vaše oči. Svěřte svůj výhled z automobilu firmě, která neohrozí vaše bezpečí nekvalitní prací, svěřte tónování oken firmě Autosklo Praha, jejíž technologické postupy jsou ty nejmodernější a prováděné rukama našich zkušených pracovníků, pro které je tónování autoskla něco jako vášeň. 

Autofolie

používáme autofolie  značky SUNTec, které mají životnost 7let!! Vybrat si lze hned z

 

Díky tónování autoskla skvělá budoucnost vozu

S autosklem, které měli pod rukama fachmani od firmy Autosklo Praha se můžete cítit v bezpečí, ale také se jím můžete chlubit. A jelikož námi tónovaná autoskla vydrží tak dlouho bez poskvrny, lze s jistou nadsázkou říci, že auto již nebude vaše, ale tónování autoskla bude stále ještě funkční a bude skvěle vypadat. Automobily se skly tónovanými firmou Autosklo Praha se totiž i lépe prodávají!

Online poptávka

Potřebujete znát cenu za opravu nebo výměnu autoskla? Uveďte prosím své telefonní číslo a my Vám zavoláme obratem zpět!

Více z kategorie Autosklo Servis

Tónování autoskel

Výměna autoskla

Dokážeme vyměnit jakýkoliv typ autoskla na vozidle jakékoliv značky, modelu nebo stáří. Vyměňujeme také autoskla na dodávkách, užitkových vozech, nákladních automobilech, kamionech a autobusech. 90% autoskel máme skladem včetně bočních a zadních autoskel. Výměna trvá jen 2 hodiny.*

Tónování autoskel

Oprava autoskla

Autosklo Praha dokáže opravit jakékoliv autosklo, nezáleží na tom máte-li osobní vůz, dodávku, náklaďák, kamion či autobus. Opravíme poškozené autosklo až do velikosti kovové padesátikoruny s doživotní zárukou! Oprava autoskla trvá 20 minut! Poškozené místo musí splňovat podmínky pro opravu autoskla.