Hlavní strana | Autosklo | Reference

Reference

Autosklo Express je autorizovaným autosklo servisem nednárodních společností. AutoskloExpress splňuje ty nejpřísnější evropské normy.

Autosklo Express Praha je jedním z nejdynamyčtějším autoskloesrvisem v ČR. Díky přístupu k zákazníkovi, bez problémového a podvodného jednámí v celé historii existence společnosti, jsme nyní již sami oslovováni pro spolupráci. Našimi významnýmy klienty jsou LeasePlan ČR, ŠkoFIN, AGC, Teekane, Globus, IKEA. Jsem autorizovaný servis pojišťoven Allianz, Uniqa, Direct, Generali, Wustenrot, Triglav. Spolupracujeme s Českou pojišťovnou a Kooperativou. 

Dokážeme take připravit pojistný servis pro naše obchodní partnery. V naší flotile spokojených klientuů je již 8000 klientů.

Celkem jsem opravili nebo vyměnili již vice než 15.000 autoskel. Reklamace nečiní ani 1% z realizovaných zakázek!!

Online poptávka

Potřebujete znát cenu za opravu nebo výměnu autoskla? Uveďte prosím své telefonní číslo a my Vám zavoláme obratem zpět!

Více z kategorie Autosklo

Partneři

Našimi partnery jsou přední výrobci autoskel jako je AGC nebo Pilkington. Používáme unikátní lepící systém SIKA. Autochemii pro ruční mytí používáme výhradně NERTA.

Služby

Autosklo Praha vymění Vaše poškozené autosklo v Praze a okolí. Opravíme poškozené autosklo bez demontáže. Přijedeme k Vám domů nebo do práce.

Autoservis

Autocentrum GLOBUS. Připravili jsme pro Vás autoservis všech značek. Autoservis Praha 5, který Vám ochotně vymění motorový olej, brzdy, provozní kapaliny, servisní prohlídku nebo diagnostiku počítačem atd. Autoservis na vysoké úrovni!

Smluvní servis

AutoskloExpress je smluvním - autorizovaným servisem těchto pojišťoven:

Automyčka

Automyčka Globus Zličín - ruční mytí. Dokonalou péči o Váš vůz získáte pouze spojením poctivě odvedené práce a profesionálních přípravků. Automyčka Globus Zličín